CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka İlçemizi Ziyaret Etti


Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak için geldiği Artvin’den sonra İlçemiz Arhavi’yi de ziyaret ederek Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, partililer ve halkımızla bir araya geldi.

Nazlıaka’nın ziyaretinde, CHP Arhavi Kadın Kolları Başkanı Selma Kekeva ve CHP Artvin, Hopa Kemalpaşa kadın kolları başkanları, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı ve Hopa, Kemalpaşa ilçe başkanları ve partililer yer aldı. Konuğunu Başkanlık makamına ağırlayan Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’ya ziyaretleri için teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin ardından, Belediye Başkanı Kurdoğlu, Genel Başkan Nazlıaka ve partililer, sel felaketinde zarar gören ilçemiz Boğaziçi Mahallesinde incelemelerde bulundular. Burada sel baskınından etkilenen halkımızla bir araya gelen Nazlıaka, kendilerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.    

Burada da yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirilen Nazlıaka ziyaretini sonlandırarak ilçemizden ayrıldı.