“Bizum Kasap” İşletmesinin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Arhavi’de yeni bir işyeri daha hizmete girdi. Gıda sektöründe hizmet verecek olan “Bizum Kasap”  iletmesinin açılışını Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yaptı.

Bağaziçi Mahallesi İnönü Bulvarı üzerinde hizmete giren, et ve et ürünleri satışı yapacak olan iş yeri için düzenlenen açılış programına Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, Cumhuriyet Halk Partisi Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Ak Parti Arhavi İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi Arhavi İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu, belediye meclis üyeleri, kamu kurumlarının daire amirleri, ilçe esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Kurdoğlu, girişimlerinden dolayı iş yeri sahiplerini tebrik ederek, iş yerinin kendilerine ve Arhavi halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Açılış seremonisinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri kendileri için önemli bir gün olan bu günde açılışa gelen bütün konuklarına teşekkürlerini ilettiler.