Başkan Kurdoğlu’nun Öğretmenler Günü Hediye Takdimi Devam Ediyor

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu 24 Kasım Öğrenmenler günü dolayısıyla ilçemizde görev yapan öğretmenlerimize hediye takdim ederek Öğretmenler Günü’nü kutluyor.

Başkan Kurdoğlu’nun dün gerçekleştirdiği Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi, Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi, Nuri Özaltın 75. Yıl İlkokulu Ortaokulu, Arhavi İdeal Özel Öğretim Kursu ve İdeal Çocuk Akademisi ziyaretlerinin ardından, 24 Kasım öğretmenler gününde de okul ziyaretlerine devam etti.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu 24 Kasım öğretmenler gününde ilk olarak Arhavi Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş ve kurum idarecilerinin öğretmenler gününü tebrik ederek hediye takdiminde bulundu.

Başkan Kurdoğlu daha sonra Gaye Çarmıklı Anaokulu, Atatürk Ortaokulu, Mehmet Nazif Günal İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu ve Birey Eğitim Kurumu’nu ziyaret ederek burada öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerimiz için özel olarak hazırlanan kupa bardakları öğretmenlere takdim eden Başkan Kurdoğlu 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı.