Başkan Kurdoğlu’ndan Yeni Doğan Bebekli Ailelere Ziyaretler

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun hayata geçirdiği anlamlı uygulama devam ediyor. Başkan Kurdoğlu “Yeni Umutlara Merhaba” kolileri ile yeni doğan bebekli ailelere ziyaretlerini sürdürüyor.

İlçemizde yeni doğan bebekler ve aileleri için başlattığı uygulamayla bir kez daha gönüllere giren başkan Vasfi Kurdoğlu,  ailelere olan ziyaretlerine devam ediyor. İçerisinde bebek anı defterinin yanı sıra, bebek bezi, battaniye, giyim seti, ıslak mendil, bebek yağı, bebek şampuanı, pişik önleyici krem, pudra, biberon, emzik, ateş ölçer, tırnak makası gibi ürünlerin yer aldığı “Yeni Umutlara Merhaba” kolileri ile yeni doğan bebekli ailelere misafir oluyor.

Başkan Kurdoğlu’nun bu seferki ziyaretleri Özcan ve Delimehmet ailelerine oldu. Kurdoğlu, Bahar – Onur Özcan çiftinin Emin bebeklerini ve Ayşe – Tayfun Delimehmet çiftinin Kağan Ata bebeklerini ziyaretlerinde hediye paketlerini takdim ederek çiftlere bebekleriyle birlikte sağlıklı uzun bir ömür temennisinde bulundu.

Çiftler, bu anlamlı çalışma ve ince düşünceleri için Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür ederek, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.