Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Üretim Atölyesi ve Kütüphane Açılışı

Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde temizlik ürünlerinin üretilmeye başlandığı Kimya Teknolojisi Alanı Üretim Atölyesi ile okul bünyesinde kurulan kütüphanenin açılışları gerçekleştirildi.

Açılış Programına Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Milletvekili E. Erkan Balta, İlçe Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, okul idarecileri, siyasi parti temsilcileri katıldı.

İlk olarak Vali Yılmaz Doruk ve protokol üyeleri tarafından okul bünyesinde üretim yapacak olan Kimya Teknolojisi Alanı Üretim Atölyesi’nin açılışı gerçekleştirildi. Daha sonra yine okul bünyesinde hayata geçirilen kütüphanenin açılışı yapıldı. Açılışların ardından her iki bölüm de protokol üyeleri tarafından gezilerek yetkililerden bilgiler alındı.

Açılış programında ayrıca kimya üretim atölyesinin fiziki alt yapısını gerçekleştiren Çetinkaya Elektrik ve okul kütüphanesinin fiziki altyapısını gerçekleştiren Arkabi Market yetkililerine plaket takdim edildi.