Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan’dan Arhavi Belediyesi’ne Ziyaret

Ülkemizin önemli iş insanlarından Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Arhavi Belediyesini ziyaret ederek Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ile birlikte grup yetkilileri; Kuzey Anadolu Satış Direktörü Ömer Gökhan Tuncer, Karadeniz Grup Müdürü Nihat Can Şahin ve Anadolu Efes Artvin Bayii Erhan Keskin yer aldı.

Anadolu Grubu’nun Karadeniz gezisi kapsamında gerçekleşen ziyarette, ilçe ekonomisi ve ilçe turizmi hakkında görüş alışverişinde bulunulurken, Başkan Vasfi Kurdoğlu tarafında ilçede yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirmeler yapıldı.

Ziyarette ayrıca Anadolu grubu olarak Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’ne destek noktasında çaba gösterileceği vurgulandı.

Ziyaret Esnasında Tuncay Özilhan Başkan Kurdoğlu’na Anadolu Efes Basketbol Takım forması takdim ederken, Başkan Kurdoğlu da Yöreye Özgü olan Taş Ev maketini takdim etti. Son olarak Başkan Kurdoğlu’nun önem verdiği ve bir çok siyasi ve iş adamının hatıra yazısı bulunan anı defterine Tuncay Özilhan da hatıra yazısını yazarak anı defterinde yerini aldı.