Ağırladı Arosb Toplantısı Vali Yılmaz Doruk Başkanlığında Gerçekleşti

Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi (AROSB) müteşebbis heyeti toplantısını Vali Yılmaz Doruk başkanlığın, kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Kaymakamımız Hasan Ongu, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve müteşebbis heyeti hazır bulundu.

Toplantıda, Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Hasan Özpervan, yapılan çalışmalar hakkında müteşebbis heyetine geniş kapsamlı bilgi verdi.

Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi’nin kuruluşundan itibaren hangi aşamalardan geçtiği, şu anda hangi aşamada olduğu ve önümüzdeki süreçte neler yapılacağı hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Toplantı sonrası Valimiz Sayın Yılmaz Doruk ve (AROSB) Müteşebbis Heyeti, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odasının Fener Restoran da düzenlediği iftar programına katıldı.

İftar programı Vali Yılmaz Doruk, Kaymakamımız Hasan Ongu, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Atıf Kesim ve Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.