AÇÜ Arhavi Yerleşkesinde Cağ Döner Şenliği Yapıldı

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ve Arhavi Meslek Yüksek Okulu organizasyonunda ve Arhavi Belediyesi’nin katkılarıyla Cağ Döner şenliği düzenlendi.

AÇÜ Arhavi yerleşkesinde gerçekleştirilen etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Artvin Çoruh Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Ölmez, Şube Müdürü Kemal Bülbül, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık, Belediye Meclis Üyesi Pelin Turna Güven, Türkiye Halk Bankası Arhavi Şubesi Müdürü İlkay Kaya, Türkiye Ziraat Bankası Arhavi Şubesi Müdürü Mehmet Topçu, öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen Cağ Döner ziyafetine, Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencileri ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından büyük ilgi gösterildi.

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu idarecileri yapılan bu etkinliğe desteklerinden ötürü Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür ederken, öğrenciler de etkinlik nedeni ile duydukları memnuniyeti dile getirdiler.