11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği Yapıldı

Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü İle Birlikte Ve Arhavi Belediyesi’nin sponsorluğunda organize edilen 11. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

Bu yıl 1. Etabı yapılan ve 2010 doğumlu 4. Sınıf kız ve erkek öğrencilere yönelik gerçekleştirilen herkes için futbol şenliğine, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, öğretmenler öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Özellikle çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen Herkes İçin Futbol Şenliği bir yıl aranın ardından çocukların yoğun talepleri üzerine tekrar başlatıldı. Program öncesi yapılan konuşmalarda şenliğin hazırlanmasında emeği geçenlere ve desteklerini esirgemeyen Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür edildi.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu çocukların doyasıya eğlendiği şenlik sonunda katılım sertifikalarını teker teker taktim etti.