Başkan Ataselim Vatandaş Buluşması Programında Bilgilendirmelerde Bulundu

Belediye Başkanımız Turgay Ataselim, Yerel Seçimler Sonrası Vatandaş Buluşması adı altında gerçekleştirdiği programda ilçe halkıyla bir araya gelerek paylaşımlarda bulundu. Arhavi Gösteri Merkezinde yapılan programda Başkan Ataselim sunum yaparken belediye birim amirleri de hazır bulundu.

Sosyal medya üzerinden canlı olarak da yayınlanan programda Başkan Ataselim, göreve başladığı günden itibaren yaptığı çalışmalar, önümüzdeki bir yıl içerisinde yapmayı planladığı projeler ve Arhavi Belediyesinin mali ve personel durumu hakkında vatandaşlarımıza bilgilendirmelerde bulundu.

AK Parti Artvin Milletvekili Sayın Faruk Çelik’in de görüntülü olarak bağlanarak vatandaşlarımıza seslendiği program katılımcılar ve sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgiyle takip edildi.

Başkan Turgay Ataselim’in sunumunun ardından programa katılan hemşerilerimize de mikrofon uzatılarak soru ve görüşleri alındı. Soruları içtenlikle cevaplayan Başkan Ataselim, belirli aralıklarla yapmayı planladıkları  Vatandaş Buluşmaları ile şeffaf ve paylaşımcı belediyecilik anlayışını ortaya koyarak  halkımıza ilk ağızdan doğru bilgileri vermeyi amaçladıklarını ifade etti.