AÇÜ Arhavi Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni

Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi Meslek Yüksekokulu 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet töreni öğrenciler, öğretim üyeleri ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Arhavi Gösteri Merkezi’nde düzenlenen programa Belediye Başkan Vekili Ahmet Hatinoğlu ve ilçe protokolünün yanı sıra, AÇÜ Arhavi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Peker, okul yönetimi, öğretim üyeleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlarken, açılış konuşmasını okul birincisi Çağla Kılıç yaptı. Mezuniyet töreniyle birlikte yeni bir döneme başlamanın heyecanını yaşadıklarını belirten Kılıç, eğitmenlerine teşekkür etti.

Arhavi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Peker konuşma yaparak, iş dünyasına adım atmak üzere mezuniyet heyecanı yaşayan öğrencilerin yeni hayatlarında başarılar dilediğini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında derece alan öğrencilere plaketleri ve mezun olan öğrencilere başarı belgeleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.  Tören öğrencilerin kep atma merasimi ile son buldu.