Arhavi Belediyesinde Devir Teslim Töreni Gerçekleştirildi

Arhavi Belediye Başkanlığına seçilen Turgay Ataselim, görevi eski Başkan Vasfi Kurdoğlu’ndan devraldı. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Cumhur İttifakının Ak Parti adayı olarak Arhavi belediye başkanlığına seçilen Turgay Ataselim, İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını almasının ardından Arhavi Belediyesinde düzenlenen devir teslim töreni ile başkanlık mührünü devraldı.

Başkan Turgay Ataselim devir teslim töreni öncesinde kalabalık bir topluluk ile mehteran takımı eşliğinde belediye binası önüne geldi. Burada çok sayıda partili, vatandaş ve belediye personeli tarafından karşılandı.

Başkanlık makamında yapılan devir teslim töreninde, Ak Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı, Ak Parti İlçe Başkanı Hızır İlyas Aykut, MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu İl Genel Meclis Üyesi Remzi Gedik, belediye meclis üyeleri ve Cumhur İttifakı mensupları hazır bulundu.

Devir teslim töreninde Belediye Başkanı Turgay Ataselim, görevi devraldığı eski Başkan Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür etti ve karşılıklı çiçek takdiminde bulunuldu.

Ardından Arhavi Belediye Başkanı Turgay Ataselim belediye başkanlık makamında vatandaşlarla görüşerek tebrikleri kabul etti.