Arhavi Belediyesinde Turgay Ataselim Dönemi Başladı

31 Mart 2024 Mahalli idareler seçimlerinin tamamlanmasının ardından, Arhavi Belediye Başkanlığı görevine seçilen Turgay Ataselim mazbatasını alarak resmen görevine başladı.

Arhavi Adliyesinde düzenlenen törende; mazbatasını alarak görevine başlayan Arhavi Belediye Başkanı Turgay Ataselim, Ak Parti İlçe Başkanı Hızır İlyas Aykut, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Remzi Gedik, belediye meclis üyeleri ve Cumhur İttifakı mensupları ile vatandaşlar yer aldı.

Arhavi Belediye Başkanı Turgay Ataselim adliye önünde yaptığı konuşmada seçim çalışmalarında yoğun emek sarf eden Ak Parti teşkilatı ve Cumhur İttifakı mensuplarına teşekkür etti. Başkan Turgay Ataselim; “Bugün burada mazbatamızı aldık. Bu mazbatanın üzerinde belediye başkanı olarak Turgay Ataselim yazıyor ancak bu mazbatada hepinizin ismi var, Arhavi’nin ismi var” dedi.

Seçim sürecinin artık geride kaldığını vurgulayan Başkan Turgay Ataselim; “Seçim sürecinde Arhavi Belediyesini kazanmak için çalıştık, bundan sonra artık Arhavi’mize güzel hizmetler kazandırmak için çalışacağız. Memleketimiz için sizler için, tüm hemşerilerimiz için hayırlı olsun. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.