Gençlik Haftası Kutlama Etkinlikleri Devam Ediyor

15-21 Mayıs Gençlik Haftası kutlama etkinlikleri ilçemizde düzenlenen çeşitli yarışma ve konser programlarıyla devam etti. Arhavi Gençlik Merkezinde yapılan programa ilçe protokolünün kalımımı oldu.

Arhavi Gençlik Merkezinde yapılan programa; İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, Garnizon Komutanı Furkan Selman, Arhavi Belediye Başkan Vekili Ahmet Hatinoğlu, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Taner Çiğdem, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, Gençlik Merkezi Müdürü Alper Alpata, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, kamu görevlileri ve öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı.

Gençlik Haftası kutlama programı kapsamında ilk olarak ilçemizdeki liseleri temsil eden öğrencilerin katılımı ile Liseler Arası Spor Bilgi Yarışması düzenlendi. Yarışma sonunda derece alan öğrencilere belge ve ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Günün bir diğer etkinliği ise gençlik merkezi çalışanları ve müzisyenlerinden oluşan müzik korosunun verdiği konser programı oldu. Özlem Demirkır Duymuş’un şefliğinde seslendirilen beraber ve sola eserler katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.