Belediye Başkanı Turgay Ataselim’in Teşekkür Mesajı

Sevgili Arhavililer, değerli hemşerilerim;

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde siz halkımızın teveccühü ve destekleriyle Arhavi Belediye Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Halkımıza hizmet için çıktığımız bu yolda sahsıma tevdi edilen bu kutsal görevin onurunu ve gururunu yaşıyorum.

Aldığımız bu desteğin değişime ve gelişmeye verilmiş bir destek olduğunu biliyoruz. Sorumluluğumuzun ve yükümüzün ağırlığının farkında olarak sahsım ve meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte halkımıza söz verdiğimiz projelerimizi tek tek hayata geçirmenin gayreti ve azmi içerisinde olacağız. Amacımız Arhavi’yi yüceltmek ve daha ileriye götürmek olacaktır. Hep beraber el ele vererek Arhavi’mizi hak ettiği yere getireceğiz.

Değerli hemşerilerim bu seçimin kaybedeni yoktur. Arhavi’miz kazanmıştır. Tüm Halkımız kazanmıştır. Bizlere oy veren, vermeyen tüm Arhavi halkını kucaklıyorum.

Adaylık sürecimden başlamak üzere bizleri bu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanımız Milletvekilimiz Sayın Faruk Çelik’e, geçmiş dönem Milletvekillerimize, her daim desteğini esirgemeyen iki dönem beraber görev yaptığım yol arkadaşım geçmiş dönem belediye başkanı Sayın Coşkun Hekimoğlu’na, Cumhur ittifakının il ve ilçe başkanları ile kadın kolları, gençlik kolları başkanı ve üyelerine, belediye meclis üyesi ve aday arkadaşlarıma, Cumhur İttifakının seçim koordinasyon merkezi başkanı ve ekibine, seçim günü sandıklara sahip çıkan sandık kurulu üyelerimize ve sandık başında vatandaşlık haklarını kullanan ilçemizin çok değerli halkına şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca seçim süresi ve sonrasında son derece seviyeli davranan tüm aday arkadaşlarıma ve diğer partilerin mensuplarına teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Arhavi’nin yararına olabilecek her türlü görüş ve önerilerini dikkate almaktan mutluluk duyacağımı da belirtmek istiyorum.

Bunun yanında seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesi amacıyla mesai harcayan mülki idareye, güvenlik güçlerimize ve sandık kurulu üyelerine ve emeği geçen tüm görevlilere de teşekkür ediyorum.

Geride bıraktığımız seçimlerin sonucunun ülkemize, ilçemize ve halkımıza hayırlar getirmesini yüce ALLAH’tan temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Arhavi halkını sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Turgay ATASELİM

Arhavi Belediye Başkanı