AK Parti Artvin Milletvekilimiz Faruk Çelik Arhavi’deydi

AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, Kurban Bayramı dolayısıyla Arhavi’yi ziyaret etti. Ziyaret, Arhavi Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşti. Ziyarette Belediye Başkanımız Turgay Ataselim, AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, AK Parti ilçe başkanı Hızır İlyas Aykut, AK Parti il genel meclis üyesi Remzi Gedik, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Hatinoğlu, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar da yer aldı.

Belediye Başkanımız Turgay Ataselim, konuşmasında ilçede gerçekleştirilen ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Bu projelerin hayata geçirilmesinde Faruk Çelik’in destek ve girişimlerinin büyük rol oynadığını belirterek, Arhavi halkı adına Çelik’e teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sırasında AK Parti teşkilatı tarafından Faruk Çelik’in Babalar Günü pasta ile kutlandı. Başkan Ataselim, Arhavi’ye yaptığı katkılardan dolayı Faruk Çelik’e Arhavi’nin temsili şehir anahtarı ve Arhavi evi maketini takdim etti.

Faruk Çelik, konuşmasında iktidar partisinin Rize’den bu tarafa tek ilçe belediyesi olan Arhavi’nin avantajlarından bahsetti. Arhavi için ne gerekiyorsa yapılacağını belirtti.

Ziyaret, vatandaşlarla yapılan samimi sohbetle devam etti. Faruk Çelik, vatandaşların taleplerini dinleyerek gerekli notları aldı. Ziyaretin sonunda Çelik, Ankara’ya gitmek üzere uğurlandı.