21.02.2019 Son güncelleme: 21.02.2019, 1:08

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Arhavi Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nde yer alan kurslara ziyarette bulundu. Derslikleri tek tek ziyaret edip kursiyerlerle sohbet eden Başkan Hekimoğlu, yapılan çalışmalarla ilgili kursiyerler, usta öğreticiler ve yetkililerden gerekli bilgileri aldı.

Etiketler

İlçemizde yol betonlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından ilçe merkezi ve mahallerinde başlatılan çalışmalar, ilçemiz Kale Mahallesi’nin ardından Cumhuriyet Mahallesi’nde devam ediyor. Çalışmaları Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yakından takip ediyor.

Etiketler

Arhavi Belediye Başkanı ve aynı zamanda üçüncü dönem Ak Parti Arhavi Belediye Başkan Adayı Coşkun Hekimoğlu, Artvin Çoruh Üniversitesi’ne bağlı Arhavi Yerleşkesi’ni ziyaret etti. İlk akademik eğitim – öğretimine başlayan Arhavi Sanat/Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ile Meslek Yüksek Okulu binasını gezen Başkan Hekimoğlu’nun yanında Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ve Ak Parti İlçe Teşkilatı da yer aldı. Başkan Hekimoğlu ve beraberindekileri Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Kibar, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Fikret Sözbilir, Yüksekokul Sekreteri Mustafa Yüksel, okul idarecileri ve öğretim görevlileri karşıladı.

Etiketler

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Başkan Hekimoğlu ve Ak Parti İlçe Teşkilatı kamu kurumlarına ve derneklere ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye Başkanı ve aynı zamanda üçüncü dönem Ak Parti Arhavi Belediye Başkan Adayı Başkan Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ve Ak Parti İlçe Teşkilatı Hacılar İlk/Ortaokulu, Arhavi Özel İdaresi, Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi ve Artvin Girişimci İş Kadınları Derneği’ne ziyarette bulundular.

Etiketler

Efeler Ligi’nde ilçemizi temsil eden ekibimiz Arhavi Belediyespor puan kaybetmeye devam ediyor. Temsilcimiz, Galatasaray takımı ile İstanbul Burhan Felek Spor Salonu’nda oynadığı karşılaşmayı da kaybederek kötü gidişe dur diyemedi.

Etiketler

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile Ak Parti İlçe Teşkilatı kamu kurum ve derneklere ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde başlatılan ziyaretlere bugün de Arhavi Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği ve eğitim kurumları olan Atatürk Ortaokulu ile Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam edildi.

Etiketler

Voleybol’da Efeler Ligi’nde mücadele eden Arhavi Belediyespor takımı ile futbolda Bölgesel Amatör Lig 3. Grup’ta bulunan Arhavispor bu hafta sonu kendi evinde mücadele etti. Temsilcilerimiz yapmış oldukları müsabakalar sonucunda haftayı bir galibiyet ve bir de mağlubiyetle kapattı.

Etiketler