17.10.2018 Son güncelleme: 17.10.2018, 11:01

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Dr. Nusret Yazıcı Arhavi Belediyesi’ni Ziyaret Etti

MÜSTEŞAR YAZICI ORGANİK GÜBRE KULLANIMIYLA İLGİLİ VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILACAK   MÜSTEŞAR YAZICI ORGANİK GÜBRE KULLANIMIYLA İLGİLİ VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILACAK  
Kategori Ziyaretler
Okunma 586 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Organik gübre kullanımı ile ilgili vatandaşları bilinçlendirmek adına Bayraktar Kültür Merkezi’nde yapılacak olan toplantı öncesi ilçemize gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Dr. Nusret Yazıcı toplantı öncesi Arhavi Belediyesi’ni ziyaret etti.  

Belediye binası önünde kalabalık tarafından karşılanan Müsteşar Yazıcı’yı Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan ve parti teşkilatı da yer aldı. Yazıcı, belediye başkanlık makamında Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’ndan ilçede organik gübre kullanımı ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bu Karşılıklı yapılan sohbetin ardından Müsteşar Yazıcı ve beraberindekiler toplantının yapılacağı Bayraktar Kültür Merkezi’ne geçtiler.

Son Düzenlenme Perşembe, 23 Şubat 2017 10:33
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

BİLGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

17 Eki 2018 Genel Haberler

HAFTASONU SPOR

15 Eki 2018 Spor

YAŞAR TURNA MEZARI BAŞINDA ANILDI

13 Eki 2018 Genel Haberler