18.06.2018 Son güncelleme: 16.06.2018, 12:30
 SAHİL CADDESİ’NİN DOĞU KISMI YÜKSEL BÜYÜKLÜ CADDESİ OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ SAHİL CADDESİ’NİN DOĞU KISMI YÜKSEL BÜYÜKLÜ CADDESİ OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 346 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Geçtiğimiz aylarda ani bir şekilde hayata gözlerini yuman ilçemiz iş adamlarından Yüksel Büyüklü’nün ismi ilçenin önemli bir caddesinde yaşatılacak. Belediye meclis toplantısında alınan karar üzerine Yukarı Hacılar Mahallesi girişinden eski tünele kadar olan Sahil Caddesi’nin ismi Yüksel Büyüklü Caddesi olarak değiştirildi. Söz konusu bölgede caddenin adını gösteren tabelalar dikilmeye başlandı.

Yüksel Büyüklü’nün isminin ölümsüz olacağını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, disiplinli, özverili, çalışkan ve başarılı bir kişi olmasının yanı sıra ilçede sevilen, sayılan örnek bir kişiliği nedeniyle böyle bir karar aldıklarını ve merhuma bir kez daha Allah’tan rahmet dilediğini dile getirdi.

Son Düzenlenme Çarşamba, 22 Şubat 2017 10:47
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.