17.10.2018 Son güncelleme: 17.10.2018, 11:01

Mikrokredi Rize Bölge Müdürü Emel Kuk Arhavi Belediyesi’ni Ziyaret Etti

BAŞKAN HEKİMOĞLU KONUĞUNU BAŞKANLIK MAKAMINDA AĞIRLADI BAŞKAN HEKİMOĞLU KONUĞUNU BAŞKANLIK MAKAMINDA AĞIRLADI
Kategori Ziyaretler
Okunma 357 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mikrokredi Rize Bölge Müdürü Emel Kuk, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu makamında ziyaret etti.  Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Hekimoğlu, konuğunu kapıda karşıladı.

Ziyarette güncel konular ve gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Hayvancılık, çeyizlik eşya, ev tekstili gibi ürünlerin ticaretini yapan bayan girişimcilere kredi desteği sunmaya devam ettiklerini belirten Müdür Kuk, isteyen girişimcilere faizsiz, geri ödemeli krediler verildiğinin altını çizdi. İlçemizde 2013 yılında faaliyetlere başladıklarını ve 75'i aktif 200 üyeye ulaşıldığını belirten Müdür Kuk, şimdiye kadar 444 bin tl'lik kredi dağıtıldığı belirtti ve Arhavi Belediyesi'nin ayni destek ve fon desteğinde yapmış olduğu katkılardan ötürü Başkan Hekimoğlu'na teşekkürlerini iletti. Mikrokredinin hem ekonomik, hem de sosyal açıdan girişimci kadınlara büyük bir kazanım olduğunu belirten Başkan Hekimoğlu ise, ilçemizde programın başarıyla yürütülmesi adına her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti. Ziyaret hoş sohbetin ardından çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Son Düzenlenme Cuma, 17 Şubat 2017 16:50
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

BİLGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

17 Eki 2018 Genel Haberler

HAFTASONU SPOR

15 Eki 2018 Spor

YAŞAR TURNA MEZARI BAŞINDA ANILDI

13 Eki 2018 Genel Haberler