17.10.2018 Son güncelleme: 17.10.2018, 11:01
VOLEYBOLCULARIMIZ ALDIKLARI BAŞARILI SONUÇLARLA TARAFTARLARINI SEVİNCE BOĞDU VOLEYBOLCULARIMIZ ALDIKLARI BAŞARILI SONUÇLARLA TARAFTARLARINI SEVİNCE BOĞDU
Kategori Spor
Okunma 295 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hafta sonu oynanan müsabakalarda galip gelen takımlarımız almış oldukları başarılı sonuçlarla taraftarlarını sevince boğdular. Voleybol 2. Lig’te mücadele eden Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bay ve bayan voleybol takımlarımız bu hafta kendi evindeki mücadelelerinde rakiplerine üstünlük sağladılar. Alınan galibiyetlerden ötürü taraftarlarını sevince boğan takımlarımız, fair-play yolunda umut dolu mesajlar vermiş oldular.

 

Bu hafta kendi evinde mücadele eden Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol takımımız, rakibi Elazığ Polis Gücü’nü 3-0 yenmesini bildi. Bayanların yaptığı müsabakanın ardından Arhavi Belediyesi GSK Erkek Voleybol takımımız ise, rakibi Gerze Gençlikgücü’nü 3-1 yendi. Voleybol 2. Lig’te mücadele eden her iki takımımız da kendi gruplarında 3.sıradakini yerlerini koruyor. Alınan başarılı sonuçlar sonrasında yoğun işleri nedeniyle şehir dışında bulunan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, her iki takımı da tebrik ettiğini belirterek Arhavi’ye yakışan bir skoru elde ettiklerini söyledi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

BİLGİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

17 Eki 2018 Genel Haberler

HAFTASONU SPOR

15 Eki 2018 Spor

YAŞAR TURNA MEZARI BAŞINDA ANILDI

13 Eki 2018 Genel Haberler