18.06.2018 Son güncelleme: 16.06.2018, 12:30

19 Eylül Gaziler Günü Anma Töreni Yapıldı

GAZİ, VATAN SEVGİSİNİN SEMBOLÜDÜR GAZİ, VATAN SEVGİSİNİN SEMBOLÜDÜR
Kategori Resmi Törenler
Okunma 562 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Her yıl 19 Eylül tarihinde yapılan Gaziler Günü Anma programı tüm Türkiye’de olduğu gibi Arhavi’de de gerçekleştirildi. Törene İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Bayram Demirbaş, Jandarma Uzm. Çavuş İsmail Özcan, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Tören Atatürk Anıtı önünde saygı duruşuyla başladı, ardından İstiklâl Marşı okundu. İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Uzm. Çavuş İsmail Özcan tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Atatürk anıtı önünde gerçekleştirilen törenin ardından törene katılan protokol üyeleri ve gaziler İlçe Jandarma Komutanlığına ve Garnizon Komutanlığına ziyarette bulundular. Burada gerçekleştirilen programın ardından tören son buldu.

Son Düzenlenme Pazartesi, 19 Eylül 2016 11:44
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: 19 Ekim Muhtarlar Günü Programı »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.