27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

ARHAVİ’DE RAMAZAN BAYRAMI SEVİNCİ

İLÇE PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BİRARAYA GELDİ İLÇE PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BİRARAYA GELDİ
Kategori Resmi Törenler
Okunma 316 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ramazan bayramı ilçemizde coşkuyla kutlanırken, bayram dolayısıyla ilçe protokolü bayramlaşma programında bir araya geldi. Bayramlaşma törenine Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Ramazan Bayramı kutlamaları ilk olarak ilçe müftülüğü tarafından merkez yeni camide hazırlanan bayramlaşma programı ile başladı.  Burada Ramazan Bayramı nedeni ile bir araya gelerek Bayram tebriğinde bulunan protokol üyeleri ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Merkez yeni cami avlusunda yapılan ve vatandaşlarında katılımıyla yoğun geçen bayramlaşma töreninin ardından protokol mensupları İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek personelle bayram tebriğinde bulundular.  

Buralarda yapılan bayram tebriklerinin ardından, belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu, Arhavi Devlet Hastanesini ziyaret ederek, tedavi gören vatandaşlarımızın ve hastane personelinin bayramını kutladı.   

 

Son Düzenlenme Salı, 04 Haziran 2019 15:14
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler