27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

AROSB TOPLANTISI VALİ YILMAZ DORUK BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ

TOPLANTI SONRASI HEYET ARHAVİ TİCARET VE SANAYİ ODASININ DÜZENLEDİĞİ İFTAR PROGRAMINA KATILDI TOPLANTI SONRASI HEYET ARHAVİ TİCARET VE SANAYİ ODASININ DÜZENLEDİĞİ İFTAR PROGRAMINA KATILDI
Kategori Genel Haberler
Okunma 431 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi (AROSB) müteşebbis heyeti toplantısını Vali Yılmaz Doruk başkanlığın, kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Kaymakamımız Hasan Ongu, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve müteşebbis heyeti hazır bulundu.

 

Toplantıda, Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Hasan Özpervan, yapılan çalışmalar hakkında müteşebbis heyetine geniş kapsamlı bilgi verdi.

Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi'nin kuruluşundan itibaren hangi aşamalardan geçtiği, şu anda hangi aşamada olduğu ve önümüzdeki süreçte neler yapılacağı hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Toplantı sonrası Valimiz Sayın Yılmaz Doruk ve (AROSB) Müteşebbis Heyeti, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odasının Fener Restoran da düzenlediği iftar programına katıldı.

İftar programı Vali Yılmaz Doruk, Kaymakamımız Hasan Ongu, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Atıf Kesim ve Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler