23.05.2019 Son güncelleme: 21.05.2019, 1:52

GAYE ÇARMIKLI ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN ANNELER GÜNÜ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

PROGRAM BAYRAKTAR KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI PROGRAM BAYRAKTAR KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI
Okunma 135 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Gaye Çarmıklı Anaokulu öğrencileri tarafından Anneler Günü programı düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve vatandaşlar katıldı. Programa katılan konukları Okul Müdürü Yavuz Özdemir ve öğretmenler girişte bizzat karşıladılar.

Bayraktar Kültür Merkezi’nde yapılan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından okul öğretmenlerinin sunumu ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu Anneler Günü’ne özel rontlar, skeçler ve dans gösterileri ile devam etti. Anaokulu öğrencilerinin sahnedeki sevimli halleri izlemeye gelen davetliler tarafından oldukça beğenilip bolca alkışlandı. Yaklaşık iki saat süren ve Anneler Günü’ne özel hazırlanan program, birbirinden güzel ve duygulu anlar yaşanarak sona erdi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler