23.05.2019 Son güncelleme: 21.05.2019, 1:52

HALK OYUNLARINDA ALINAN BAŞARILAR DEVAM EDİYOR

ARHAVİ BELEDİYESİ GSK HALK OYUNLARI EKİBİMİZ RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKARAK ÖNEMLİ DERECELER ELDE ETTİ ARHAVİ BELEDİYESİ GSK HALK OYUNLARI EKİBİMİZ RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKARAK ÖNEMLİ DERECELER ELDE ETTİ
Kategori Kültür-Sanat
Okunma 217 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu 2019 Yılı Grup Yarışması yapıldı. Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleşen müsabakaları izlemek üzere Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Çoruh Üniversitesi Prof. Dr. Fahrettin Tilki, Gençlik ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, Halk Oyunları Federasyonu yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Halk Oyunları ekibi de yarışmaya katılıp başarı elde ederek yine adından söz ettirdi.

 

Ekipler, düzenlemeli ve düzenlemesiz olmak üzere iki ayrı kategoride kıyasıya mücadele etti. Arhavi Belediyesi GSK Halk Oyunları ekibimiz rakiplerini geride bırakarak önemli dereceler elde etti. Yıldızlar düzenlemeli dalda 1. , Gençler düzenlemeli dalda 1. , Büyükler düzenlemeli dalda 1. ve Yıldızlar düzenlemesiz dalda 3. gelerek önemli bir başarıya imza attıklarını belirten Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, alınan başarılı sonuçtan ötürü Arhavi Belediyesi GSK Ekip Eğitmeni Ersin Altın’ı ve oyuncuları tebrik ettiğini dile getirdi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler