27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

“LAZURİ KÖY SOFRASI VE CAFE”NİN AÇILIŞI YAPILDI

TÖRENDE AÇILIŞ KURDELESİNİ BAŞKAN VASFİ KURDOĞLU KESTİ TÖRENDE AÇILIŞ KURDELESİNİ BAŞKAN VASFİ KURDOĞLU KESTİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 841 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de yeni açılan iş yerlerine bir yenisi daha eklendi. Gıda sektöründe “Lazuri Köy Sofrası ve Cafe” adıyla açılan yeni iş yeri için tören düzenlendi. Musazade Mahallesi İnönü Bulvarı üzerinde hizmete giren iş yerinin açılış kurdelesini Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu kesti. Açılış törenine ilçe esnafı ve vatandaşlar da katıldı.

 

Açılış töreninde konuşma yapan Başkan Kurdoğlu, yeni açılan iş yerinin Arhavi halkına ve işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diledi. Açılış seremonisinin ardından topluca iş yeri gezildi. Özel ikramların sunulduğu açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri Sezer Pehlivan ile Şaban Pişmişoğlu, kendileri için önemli bir gün olan bu günde açılışa gelen bütün konuklarına teşekkürlerini ilettiler.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler