20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

BELEDİYE BAŞKANI VASFİ KURDOĞLU’NA TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

BAŞKAN KURDOĞLU, ZİYARETE GELEN KONUKLARIYLA TEK TEK İLGİLENDİ BAŞKAN KURDOĞLU, ZİYARETE GELEN KONUKLARIYLA TEK TEK İLGİLENDİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 504 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Seçim sonuçlarının ardından belediye başkanı olarak seçilen Vasfi Kurdoğlu’na tebrik ziyaretleri sürüyor. Başkanlık makamında devam eden tebrikler önemli kişilerin ziyaretleri ile devam ediyor. Ziyarete CHP İlçe Teşkilatı, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Atıf Kesim, Arhavi Esnaf Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Mustafa Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hikmet Çakar, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yaşar Kocaman, Belediye – İş Sendikası Yöneticisi Yaşar Kaspar, Arhavispor Kulübü Başkanı Yücel Satıral ile yöneticiler ve Akbank Arhavi Şubesi Müdürü Muhammet Katip geldi.

 

Tebrikleri tek tek kabul eden Başkan Kurdoğlu, gelen konukların ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gelen konuklar ise, belediye başkanlığı görevinin tekrar hayırlı uğurlu olmasını dilediler. Ziyaret, çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim