20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN KURDOĞLU’NA ZİYARET

BAŞKAN KURDOĞLU, MAKAMINDA GELEN TEBRİKLERİ KABUL ETMEYE DEVAM EDİYOR BAŞKAN KURDOĞLU, MAKAMINDA GELEN TEBRİKLERİ KABUL ETMEYE DEVAM EDİYOR
Kategori Ziyaretler
Okunma 583 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde halkın tercihi sonucu Arhavi Belediye Başkanı olarak seçilen Vasfi Kurdoğlu’na tebrik ziyaretleri devam ediyor. Başkanlık makamında süren tebrik ziyaretlerine bir yenisi de İyi Parti İlçe Teşkilatından geldi. İlçemizde Millet İttifakı olarak CHP ile ortak seçime giren İyi Parti İlçe Başkanı Faik Atabek ve üyeler Başkan Kurdoğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

İyi Parti İlçe Teşkilatının seçim sürecinde destekleri için minnet duyduğunu belirten Başkan Kurdoğlu, konukların ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gelen konuklar ise Başkan Kurdoğlu’nun başkanlığa seçilmesinin ilçe için hayırlı olduğunu belirttiler. Başkan seçilen Kurdoğlu’na yeni 5 yıllık görevi boyunca başarılar dileyip, hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular. Ziyaret, gelen konuklarla toplu çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Son Düzenlenme Salı, 09 Nisan 2019 16:53
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim