27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

ARHAVİ’YE İZMİR’DEN KARDEŞ KULÜP

ARHAVİ TENİS KULÜBÜ İLE İZMİR KÜLTÜRPARK TENİS KULÜBÜ ARASINDA KARDEŞ KULÜP PROTOKOLÜ İMZALANDI ARHAVİ TENİS KULÜBÜ İLE İZMİR KÜLTÜRPARK TENİS KULÜBÜ ARASINDA KARDEŞ KULÜP PROTOKOLÜ İMZALANDI
Kategori Spor
Okunma 509 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Tenis Kulübü ile İzmir’in köklü kulüplerinden olan Kültürpark Tenis Kulübü arasında kardeş kulüp protokolü imzalandı. Bir süredir karşılıklı olarak iletişim halinde olan her iki kulüp, protokol ile bir araya gelerek imzayı attı.

 

Kulüpler arası dayanışmayı arttırmak, ilişkileri güçlendirmek ve sevgi, saygı çerçevesinde işbirliğinin en üst düzeyde devamını sağlamak adına kardeş kulüp protokolü imzaladıklarını belirten Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu, protokolün her iki kulüp için de hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Sözü devralarak sporun birleştirici gücüne dikkati çeken Arhavi Tenis Kulübü Başkanı Ali Büyüklüoğlu ise; dostluk, barış ve kardeşliğin spor için ana unsurlar olduğunun altını çizdi ve “Kardeş Kulüp birlikteliğinin gelişmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” diyerek Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Uyaroğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler