20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

“KAHVE EVİ” VE “NİSA BUTİK” İŞLETMELERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

BAŞKAN HEKİMOĞLU, İŞLETME SAHİPLERİNİ TEBRİK EDEREK BOL KAZANÇLAR DİLEDİ BAŞKAN HEKİMOĞLU, İŞLETME SAHİPLERİNİ TEBRİK EDEREK BOL KAZANÇLAR DİLEDİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 401 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de yeni açılan iş yerlerine yenileri eklendi. Gıda sektöründe hizmet veren “Kahve Evi” işletmesi ve giyim sektöründe hizmet verecek olan “Nisa Butik” adlı işletmelerin açılışları gerçekleştirildi.  Her iki işyerinin açılış törenine Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra, siyasi parti temsilcileri, ilçe esnafı ve vatandaşlar da katıldı.

 

Musazade Mahallesi MNG Caddesi üzerinde hizmete giren “Nisa Butik” adlı iş yerinin açılışını Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yaptı. Çocuk giyimi üzerine açılan iş yerinin  açılışının ardından Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler gıda sektöründe hizmet veren “Kahve Evi” işletmesinin açılışını gerçekleştirdiler.  

Her iki işletmenin de ilçe adına önemli bir girişim olduğunu dile getiren Başkan Hekimoğlu, işletme sahiplerini tebriklerini iletti. Açılış kurdelesini kesen Başkan Hekimoğlu, yeni işletmelerin Arhavi halkına ve işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim