23.05.2019 Son güncelleme: 21.05.2019, 1:52

MUSAZADE MAHALLESİ’NDE KİLİT TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

BÖLGE, ÇALIŞMANIN TAMAMLANMASININ ARDINDAN MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK BÖLGE, ÇALIŞMANIN TAMAMLANMASININ ARDINDAN MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK
Kategori Fen İşleri
Okunma 281 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de yolların modern bir görünüme kavuşturulması çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından Musazade Mahallesi Musa Ulutaş Caddesi’ne bağlı ara sokakta kilit taşı döşeme çalışmaları başlatıldı. 

 

Söz konusu bölgenin zemininin kilit taşına uygun hale getirilmesi ile başlayan çalışmalar vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Arhavi Köy Dolmuşları Durağı’nın arka sokağında devam eden kilit taşı döşeme çalışmalarının yanında çevre düzenlemesinin de yapılacağını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını ve vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti. Modern şehircilik anlayışının yansıması olarak yürütülen çalışmalar, kilit taşı döşeme çalışmalarının çok kısa bir sürede bitirilmesinin ardından ihtiyaç duyulan diğer cadde ve sokaklarda da devam ettirilecek.

Son Düzenlenme Perşembe, 14 Mart 2019 15:27
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler