20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

ARHAVİ’DE CUMHUR İTTİFAKINA YOĞUN İLGİ

SEÇİM KOORDİNASYON OFİSİNİN AÇILIŞI MİTİNG HAVASINDA GEÇTİ SEÇİM KOORDİNASYON OFİSİNİN AÇILIŞI MİTİNG HAVASINDA GEÇTİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 386 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Ofisinin Açılışını, Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta ve TBMM İdari Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti İlçe Teşkilatı, belediye meclis adaylarının katılımıyla adeta bir miting havasında ve ilçe halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Program önce Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkalığından, AK PARTİ Artvin Milletvekili Erkan Balta, MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Arhavi Belediye Başkan Adayı Coşkun Hekimoğlu, Belediye Meclis üyesi adayları, il genel Milliyetçi Hareket Partisi, Ak Parti İlçe Teşkilatı mensupları ve yoğun bir kalabalık eşliğinde yapılan yürüyüşle başladı. İlçe merkezinde kortej halinde yapılan ve vatandaşlarımızın gösterdiği büyük destek ve sevgi gösterisi eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüş sonunda, Seçim Koordinasyon Ofisinin önünde konuşma gerçekleştirildi.

Koordinasyon merkezi önüne konuşlandırılan seçim otobüsünde belediye meclis üyesi adayları sahne alarak halkı selamladılar.  Ardından TBMM İdari Amiri MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ve Ak Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta konuşmalarını gerçekleştirerek halka seslendiler. Daha sonra Belediye Başkan Adayı Coşkun Hekimoğlu göstermiş oldukları desteklerinden dolayı Arhavi halkına teşekkür ederek, seçim programından ve gelecek dönemde ilçemizde yapılacak olan yatırım ve projelerden bahsetti.

Halkın yoğun katılımı ve desteğiyle gerçekleştirilen Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Ofisinin Açılışının ardından program son buldu.

Son Düzenlenme Cumartesi, 09 Mart 2019 19:50
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim