Bu sayfayı yazdır

BAŞKAN HEKİMOĞLU VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN KABİR ZİYARETİ

SEDAT BATUMOĞLU VE MUSA ULUTAŞ MEZARLARI BAŞINDA ANILDI SEDAT BATUMOĞLU VE MUSA ULUTAŞ MEZARLARI BAŞINDA ANILDI
Kategori Ziyaretler
Okunma 327 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve mevcut belediye meclis üyeleri kabir ziyaretinde bulundu. Yaklaşan yerel seçimler öncesi belediye meclisinin olağan toplantısını yapan Başkan Hekimoğlu ve meclis üyeleri son toplantı olması nedeniyle toplantı sonrasında Arhavi Belediyesi Eski Başkanı Musa Ulutaş ile Belediye Meclis Üyesi Sedat Batumoğlu’nun kabrini ziyaret etti.

 

2016 yılında kalp krizi ile hastaneye yatırılan ve yapılan kalp ameliyatı ile sağlına kavuşması beklenirken acı bir sürpriz yaparak hayata gözlerini yuman Belediye Meclis Üyesi Sedat Batumoğlu ile  2017 yılında geçirmiş olduğu ani bir rahatsızlık sonucu hayata veda eden Arhavi Belediyesi eski meclis üyesi ve eski Belediye Başkanı Musa Ulutaş’ın mezarları başında Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler duygu dolu anlar yaşadılar. Gerek Ulutaş ve gerekse Batumoğlu’nun bu vakitsiz ölümü karşısında acılarının ilk günkü gibi taze olduğunu belirten Başkan Hekimoğlu; “Merhumlara Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm Arhavi halkına tekrar başsağlığı diliyoruz” dedi.

Son Düzenlenme Çarşamba, 06 Mart 2019 15:49
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr