26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

ARHAVİ BELEDİYESİ GSK SATRANÇ OYUNCUSU OKTAY YİĞİT YÜKSEL’DEN BÜYÜK BAŞARI

OYUNCUMUZ 24 ŞUBAT TRABZON KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI MÜSABAKASINDA 1. OLDU OYUNCUMUZ 24 ŞUBAT TRABZON KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI MÜSABAKASINDA 1. OLDU
Kategori Spor
Okunma 245 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Geçtiğimiz hafta Trabzon ilinde satranç turnuvası düzenlendi. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Satranç Federasyonu İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen 24 Şubat Trabzon Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası’na Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü satranç oyuncusu Oktay Yiğit Yüksel de katıldı. Yüksel, müsabakada rakiplerini geride bırakarak ilçeye 1. olarak döndü.

 

16 – 17 Şubat 2019 tarihlerinde Beşirli Spor Kompleksi Satranç Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada sporcular 5 ayrı kategoride yarıştı. Temsilcimiz Oktay Yiğit Yüksel; Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize illerinden gelen 56 sporcunun katıldığı 14 Yaş Altı Kategorisi’nde 1. olarak göğsümüzü kabarttı. Satranç oyuncusu Oktay Yiğit Yüksel’i bu üstün başarısından ötürü tebrik ettiğini belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, satranç sporuna gönül veren kulübün sporcularına başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Son Düzenlenme Pazartesi, 25 Şubat 2019 12:56
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: HAFTASONU SPOR »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler