26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

HÜSEYİN GÜRKAN ANADOLU LİSESİ VOLEYBOL TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

BAŞKAN HEKİMOĞLU GRUP 1.Sİ OLAN GENÇ SPORCULARI TEBRİK ETTİ BAŞKAN HEKİMOĞLU GRUP 1.Sİ OLAN GENÇ SPORCULARI TEBRİK ETTİ
Okunma 272 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

7 – 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Kars ilinde düzenlenen ve toplamda 12 takımın katıldığı Okul Sporları Genç Erkekler Voleybol Grup Müsabakaları Grup 1.liği’nde dereceye giren genç voleybolcularımız Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret ettiler.

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi okul takımında yer alan ve Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü alt yapısında ter döken genç sporcuların yanı sıra Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Müdürü Osman Erten ve Beden Eğitimi Öğretmenleri İbrahim Keleş ile Atilla Özbay da yer aldı. Okul Müdürü Erten, öğretmenler ve sporcular müsabakalara katılmaları hususunda ulaşım ve konaklamada yardımcı olan Başkan Hekimoğlu’na teşekkürlerini sundular.

Belediye Başkanı Hekimoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çocuklarımıza ve gençlerimize hayata geçirilen pek çok faaliyetle imkânlar sunmaya çalıştıklarını, voleybol sporunun bunlardan biri olduğunu ve gençlerin önemli yerlere gelmelerine katkı sağladığına inandığını ifade ederken Grup 1.si olan takımı tebrik ederek ziyaretlerinden ötürü öğretmen ve sporculara teşekkür etti ve 4 – 7 Mart 2019 tarihlerinde Erzurum ilinde oynanacak olan Okul Sporları Genç Erkekler Yarı Final Müsabakalarında takıma başarılar diledi.

Dereceye Giren Takımın Sporcu Listesi:

 1. Emirhan GENÇYILMAZ (Kaptan)
 2. Azad Ozan BUDAK
 3. Mehmet Can TETİK
 4. Berkay GEDİK
 5. Volkan BEKAR
 6. Bedirhan YANIK
 7. Yunus Emre EMİROĞLU
 8. Engin KAYA
 9. Ercan KURDOĞLU
 10. Emrah ŞAHİN
 11. Fikret KÖSE
 12. Turgut KÖSE
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler