20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

BAŞKAN HEKİMOĞLU’NDAN BİR DİZİ ZİYARET

KURUM ZİYARETLERİ SÜRÜYOR KURUM ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Kategori Ziyaretler
Okunma 287 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve Ak Parti İlçe Teşkilatı, kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Bu anlamda Belediye Başkanı ve aynı zamanda üçüncü dönem Ak Parti Arhavi Belediye Başkan Adayı Coşkun Hekimoğlu ve Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından ilk ziyaret PTT Arhavi Şubesi’ne gerçekleştirildi. PTT Müdür Vekili Neşe Torun Başkan Hekimoğlu’nu üçüncü dönemde de aday olmasından dolayı tebrik etti ve başarılar diledi.

 

Ardından İş Bankası Arhavi Şubesi’ni ziyaret eden Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler burada da İş Bankası Arhavi Şubesi Müdürü Mustafa Konyar ile çalışan memurlarla hoş sohbetin akabinde Arhavi Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’ne, Arhavi Sağlık Ocağı’na ve İdeal Özel Öğretim Kursu’na bir dizi ziyarette bulundular. Tüm ziyaretlerde ortak dil olarak, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin sorunsuz, güvenli, adaletli, memlekete ve millete hayırlı olması temennisinde bulunuldu. Ziyaretler karşılıklı hoş sohbetlerin ardından son bulmuş oldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim