20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRENCİLERİ TENİS MAÇI YAPTI

“HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK” ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN PROJE ARHAVİ GENÇLİK MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ “HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK” ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN PROJE ARHAVİ GENÇLİK MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Okunma 275 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Arhavi Tenis Kulübü tarafından özel eğitim sınıfı öğrencilerine anlamlı bir proje gerçekleştirildi. Arhavi Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret Solak, Ak Parti İlçe Teşkilatı, Ak Parti Kadın Kolları üyeleri, özel eğitim sınıfı öğrencileri ve veliler katıldı.

“Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok” adı altında yürütülen projede özel eğitim sınıfı öğrencilerine tenis sporunu sevdirmek amaçlanıyor. Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğretmenleri Burçak Sevindik, Kamer Tan Gümrükçü, yardımcı personel Elif Selim Namlı ve okul öğrencileri ile Arhavi Tenis Kulübü Başkanı Ali Büyüklüoğlu ve Antrenör Avni Palyoş koordinasyonunda yürütülen proje, özel eğitim sınıfı öğrencileri tarafından oldukça beğenildi. FSM Ortaokulu özel eğitim sınıfı öğrencileri ile Atatürk Ortaokulu özel eğitim sınıfı öğrencileri arasında tenis maçı protokol üyeleri tarafından dikkatle izlendi.

“Hayde Tenise” sloganıyla yürütülen projede Atatürk Ortaokulu özel eğitim sınıfı öğretmenleri Nesrin Demiray, Özlem Bayraktar, Ümmihan Koparmal, Özlem Türker ve özel eğitim sınıfı öğrencilerinin de katılımıyla gerçekleşen proje ile amaçlarının özel eğitim sınıfı öğrencilerini bir nebze de olsa mutlu etmek olduğunu belirten Arhavi Tenis Kulübü Başkanı Büyüklüoğlu, bundan sonra haftanın belirli günlerinde kulüp olarak özel eğitim sınıfı öğrencilerine gönüllü hocalık yaparak ders vereceklerini dile getirdi.

Düzenlenen proje ile özel eğitim sınıfı öğrencilerinin toplumda bir arada yer alabilme becerilerinin gelişmesine önemli katkı sunulduğunu belirten Başkan Hekimoğlu, projenin hayata geçirilmesinde destek veren herkese teşekkür ettiğini ifade etti.. Program tenis maçının ardından çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Son Düzenlenme Perşembe, 07 Şubat 2019 13:48
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim