26.04.2019 Son güncelleme: 25.04.2019, 1:33
×

Bilgilendirme

The was a problem converting the source image.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/haberler/haber2019/subat/05/01

BAŞKAN HEKİMOĞLU VE BERABERİNDEKİLER ÇAY-KUR ARHAVİ ÇAY FABRİKASI’NI ZİYARET ETTİ BAŞKAN HEKİMOĞLU VE BERABERİNDEKİLER ÇAY-KUR ARHAVİ ÇAY FABRİKASI’NI ZİYARET ETTİ
Kategori Ziyaretler
Okunma 171 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ile Ak Parti İlçe Teşkilatı kamu kurum ve kuruşlara ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde başlatılan ziyaretlerin akabinde bugün de Çay-Kur Arhavi Çay Fabrikası’na ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ve ilçe teşkilatı da yer aldı. 

 

Çay Fabrikası Müdürü Mustafa Demir, gelen konuklarını makamında ağırladı. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Çaykur’un yeni ve büyük projesiyle Arhavi’de önemli çalışmalara başlanacağını belirten Müdür Demir, özellikle Kavak Köyü’nde planlanan proje ile ilgili bilgiler verdi. Ziyarette “Çayköy” kapsamında Kavak Köyü’nde hem fabrika, hem çay üretim sahaları ve hem de granül çay üretim tesisinin hizmete gireceğinin altı çizildi.    

Ardından Başkan Hekimoğlu ve beraberindekiler geçtiğimiz günlerde İşletme ve Üretim Kısım Müdürlüğü görevine atanan Ömer Özdemir’e de hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret 31 Mart Yerel Seçimlerinin hayırlara vesile olması temennileriyle son bulurken, aday olan Başkan Hekimoğlu’na da başarılar dilendi.

{gallery}haberler/haber2019/subat/05/01{/gallery}

Son Düzenlenme Salı, 05 Şubat 2019 15:36
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler