26.04.2019 Son güncelleme: 25.04.2019, 1:33

BAŞKAN HEKİMOĞLU VE AK PARTİ İLÇE BAŞKANI YILDIZ MESLEK ODALARI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ARHAVİ TİCARET ODASI’NA GERÇEKLEŞTİRİLEN ZİYARETTE ÜÇÜNCÜ DÖNEM ADAY OLAN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA BAŞARILAR DİLENDİ ARHAVİ TİCARET ODASI’NA GERÇEKLEŞTİRİLEN ZİYARETTE ÜÇÜNCÜ DÖNEM ADAY OLAN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA BAŞARILAR DİLENDİ
Kategori Genel Haberler
Okunma 228 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve Ak Parti İlçe Teşkilatı kamu kurum ve kuruluşlar ile meslek odalarına ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Arhavi Kaymakamlığı’na ve akabinde Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Odası, Şoförler Odası ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na ziyaretlerin ardından bugün de Arhavi Ticaret Odası’na ziyaret gerçekleştirildi.

 

Ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız ile Ak Parti ilçe teşkilatı da yer aldı. Arhavi Ticaret Odası Başkanı Atıf Kesim ve yönetimi, konuklarını kapıda karşıladılar. Başkan Hekimoğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Yıldız, 10 yıl boyunca Arhavi’de yapılan çok önemli projeleri anlatarak üçüncü dönemde de yeni projeleri olacaklarını belirttiler. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi aday olan Başkan Hekimoğlu’na başarılar dileyen Ticaret Odası Başkanı Kesim, ziyaret sonunda seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını diledi.

Son Düzenlenme Pazartesi, 04 Şubat 2019 15:13
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler