27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLAYAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ ZİYARETTEN ÖTÜRÜ MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRDİ İLÇE PROTOKOLÜNÜ AĞIRLAYAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ ZİYARETTEN ÖTÜRÜ MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRDİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 482 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

İlçe protokol üyeleri şehit ailelerine ve gazilere ziyarette bulundu. Ziyarette İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Garnizon Komutanı Vekili Hakkı Öztürk, Arhavi Belediye Başkan Vekili Turgay Ataselim ve kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri yer aldı.

 

1991 yılında Şırnak’ta şehit düşen Şehidimiz Jandarma Komando Er Hilmi Emiral’in ailesi ile Kıbrıs Gazimiz Fethi Özcan ve ailesine ziyaret gerçekleşti. Şehit ailelere ve gazilere manevi destek olmak adına gerçekleşen ziyarette ilçe protokol üyeleri her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduklarını, onların taleplerini yerine getirmek adına çalışmalar yaptıklarının altını çizdiler. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, onların ailelerine ve gazi ailelerine sağlıklı ömürler dilendi. İlçe protokolünü ağırlayan şehit ve gazi aileleri ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getirdi. Ziyaret programı, çekinilen fotoğraflarla son buldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler