26.04.2019 Son güncelleme: 25.04.2019, 1:33

SATRANÇTA BİR BÜYÜK BAŞARI DAHA

ARHAVİ BELEDİYESPORLU TUNAHAN YILDIZ İKİNCİ KEZ SATRANÇ MİLLİ TAKIMDA ARHAVİ BELEDİYESPORLU TUNAHAN YILDIZ İKİNCİ KEZ SATRANÇ MİLLİ TAKIMDA
Kategori Spor
Okunma 162 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Geçtiğimiz hafta Antalya Belek’te satranç turnuvası düzenlendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Satranç Federasyonu tarafından “2018 – 2019 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası” adıyla gerçekleştirilen turnuvaya birçok ilden katılan sporcuların yanı sıra ilçemizi temsil eden ve Arhavi Belediyespor oyuncusu olan Tunahan Yıldız da katıldı. Tunahan Yıldız, Yıldızlar kategorisinde 8. olarak ikinci kez milli takıma girmeye hak kazandı.

 

019 – 26 Ocak 2019 tarihleri arasında Belek Granada Otel’de gerçekleştirilen müsabakalarda oyuncuların heyecanları gözlerinden okunuyordu. Yaklaşık 3000 kişinin yer aldığı ve her ilden gelen sporcularla keyifle yapılan müsabakaların ardından dereceye girenler açıklandı. İlçemiz Arhavi Belediyespor oyuncusu Tunahan Yıldız ise göğsümüzü kabartarak milli takıma girmeye hak kazandı. Satrançta büyük başarılara imza atan Tunahan Yıldız’ı tebrik ettiğini dile getiren Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler