20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

HACILAR İLKOKULU’NDA ÖZEL EĞİTİM SINIFININ AÇILIŞI YAPILDI

AÇILIŞI YAPILAN SINIF PROTOKOL ÜYELERİ TARAFINDAN OLDUKÇA BEĞENİLDİ AÇILIŞI YAPILAN SINIF PROTOKOL ÜYELERİ TARAFINDAN OLDUKÇA BEĞENİLDİ
Okunma 328 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Hacılar İlkokulu bünyesinde Özel Eğitim Sınıfı açıldı. Düzenlenen açılış programına İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslnoğlu, öğretmenler, özel eğitim sınıfı öğrencileri ve veliler katıldı.

 

Özel eğitim öğrencilerinin açılış sınıf ile birlikte eğitim öğretimlerini daha sağlıklı bir şekilde devam edeceklerini dile getiren Başkan Hekimoğlu, bu hizmette emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Özel eğitim sınıfının açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Ongu, Belediye Başkanı Hekimoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslanoğlu birlikte kesti. Kurdele kesim töreninin ardından sınıf gezildi. Sınıfın mobilyalarını “Elin Sende” projesi kapsamında yapan Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik eden ilçe protokolü üyeleri öğrencilerin başarılarının devamını diledi. Açılış programı toplu çekinilen fotoğrafların akabinde son buldu.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim