23.05.2019 Son güncelleme: 21.05.2019, 1:52

MEVLANA HAFTASI ANMA PROGRAMI GENÇLİK MERKEZİ'NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

PROGRAM ARHAVİ NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TARAFINDAN YAPILDI PROGRAM ARHAVİ NURETTİN ÇARMIKLI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TARAFINDAN YAPILDI
Okunma 254 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Mevlana haftası etkinlikleri çerçevesinde Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan Mevlana haftası anma programı Arhavi Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirildi. Programa ilçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurumlarının daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, din mensupları, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Arhavi Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen program saygı duruşu ve istiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Ardından Kuran-ı Kerim tilaveti, 11 A sınıfı öğrencisi Mert Dalmış tarafından yapıldı.

Daha sonra "Mevlana’nın Mesajını Doğru Anlamak" konulu konuşmayı ilçe müftüsü Yusuf Çakır gerçekleştirdi. Ardından program, sırasıyla anasınıfı semazen gösterisi, öğüt name gösterisi, anasınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler, ortaokul öğrencileri tarafından hazırlanan drama gösterisi ile devam etti.

 Mevlana haftası anma programı, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol mensupları tarafından ödüllerinin verilmesinin ardından, ilahi korusunun sunumu ile sonlandı.

 

Son Düzenlenme Perşembe, 13 Aralık 2018 15:10
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler