20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

ARTVİN VALİSİ YILMAZ DORUK'TAN ARHAVİ'YE ZİYARET

ZİYARETTE VALİ DORUK, BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU’NDAN İLÇE HAKKINDA BİLGİLER ALDI ZİYARETTE VALİ DORUK, BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU’NDAN İLÇE HAKKINDA BİLGİLER ALDI
Kategori Ziyaretler
Okunma 306 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Artvin Valisi Yılmaz Doruk Rize Emniyet müdürünün şehit edilmesi nedeniyle yapılan törene katılmasının ardından ilçemize uğrayarak Arhavi Kaymakamlığı ve Arhavi Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Vali Doruk ilçe kaymakamlığında yapılan Arhavi Organize Sanayi Bölgesi toplantısına da başkanlık etti.

 

Artvin Valisi Yılmaz Doruk ilçemize gerçekleştirdiği ilk ziyaretinde ilçe Kaymakamı Hasan Ongu ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu tarafından karşılandı. Vali Doruk ilk olarak ilçe kaymakamlığında gerçekleştirilen Arhavi Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyeti toplantısına başkanlık etti. Toplantının ardından vali Doruk'a Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu tarafından ilçe hakkında brifing verilerek bilgiler aktarıldı.

Daha sonra Vali Yılmaz Doruk, ilçe Kaymakamı Hasan Ongu, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve beraberindekiler Arhavi Belediyesi’ne geçtiler. Belediye başkanlık makamında ağırlanan vali Doruk’a yine Arhavi Belediyesi'nin çalışmaları, ilçede yapılan kamu yatırımları ve sosyal belediyecilik ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Ardından vali Doruk ve protokol mensupları Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Ligi 10. hafta karşılaşması olan Arhavi Belediyespor ve jeopark Kula arasında oynanan karşılaşmayı izlediler.

Son Düzenlenme Perşembe, 13 Aralık 2018 11:08
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim