20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

BAŞKAN HEKİMOĞLU’NDAN OKUL ZİYARETLERİ

BAŞKAN HEKİMOĞLU ÖZEL EĞİTİM VE OKULÖNCESİ SINIFLARINI ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ BAŞKAN HEKİMOĞLU ÖZEL EĞİTİM VE OKULÖNCESİ SINIFLARINI ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ
Okunma 262 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlama programları kapsamında ilçemiz Atatürk  İlk/Ortaokulu  ve Fatih Sultan Mehmet ilk/Orta okulu ziyaret edildi. Programa İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu,   ilçe milli eğitim müdürü Mustafa Arslanoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Atatürk  İlk/Ortaokulu’da gerçekleştirilen programda özel eğitim sınıfı öğrencileri ile bir araya gelen kaymakam Ongu ve Başkan Hekimoğlu 3 Aralık Dünya Engelliler gününü kutladılar. Öğrenciler ile birlikte kahvaltı yapan katılımcılar çocuklarla birlikte hoş vakit geçirdiler.

Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu Atatürk ilkokulunun okul öncesi sınıfını da ziyaret ederek minik öğrencilerle birlikte oldu.

Atatürk ilk/orta okulunda yapılan etkinliğin akabinde başkan Coşkun Hekimoğlu ilçemiz Fatih Sultan Mehmet ilk/Orta okulunu da ziyaret etti.  Burada da okulun özel eğitim sınıfı öğrencilerini ziyaret eden Hekimoğlu, öğrenci ve eğitmenlerle bir araya geldi.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim