26.05.2019 Son güncelleme: 25.05.2019, 7:29

CUMHURİYET MAHALLESİ HAM YOL AÇMA ÇALIŞMALARI

BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN YENİ TALİ YOL AÇILIYOR BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN YENİ TALİ YOL AÇILIYOR
Okunma 382 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri ilçenin birçok noktasındaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu çalışmaların bir tanesi de ilçemiz Cumhuriyet Mahallesi’nde sürüyor. Söz konusu bölgede Kapisre Deresi yanında bulunan ve Kale, Yemişlik ile Cumhuriyet Mahallelerini birbirine bağlayan üçüncü köprünün olduğu bölgeden Cumhuriyet Mahallesi’ne bağlantı yolu olarak ham yol açma çalışmaları start aldı.

 

Açılacak olan yeni ham yolun mevcut ana güzergâha bağlanacağını belirten Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, özellikle mahalle sakinleri için ulaşım sorunlarının rahatlaması adına büyük bir kolaylık olacağına vurgu yaptı. Ayrıca Başkan Hekimoğlu, Prof. Dr. Mehmet Genç Caddesi olarak bilinen bölgedeki ham yol açma çalışmalarının ardından önümüzdeki günlerde yine aynı bölgede modern ve estetik bir görünüme kavuşması için çalışmaların tekrar başlatılacağının da altını çizdi.

Son Düzenlenme Perşembe, 03 Ocak 2019 14:03
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler