26.04.2019 Son güncelleme: 25.04.2019, 1:33

DOĞU KARADENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ 2018 YILI TOPLANTISI YAPILDI

BAŞKAN HEKİMOĞLU'NA PLAKET İLE TEŞEKKÜR EDİLDİ BAŞKAN HEKİMOĞLU'NA PLAKET İLE TEŞEKKÜR EDİLDİ
Kategori Sosyal İşler
Okunma 232 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Başkanlığını Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun yaptığı ve Ordu, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Trabzon, Rize ve Artvin il ve ilçe belediyelerinin kapsadığı Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı Trabzon’da yapıldı. Toplantıya tüm belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri katıldı.Toplantı sonunda bugüne kadar yapılan belediyeler birliği meclisinin ve encümen üyeliği bulunan üye belediye başkanlarına yapılan hizmetler için plaket taktim edildi. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’ da birliğin hem meclis üyesi ve hem de encümen üyeliği olması nedeniyle başkan Gümürükçüoğlu’ndan plaket aldı.

 

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine bağlı tüm belediye başkanları ve bu belediyelerin katıldığı tüm toplantılarda 2018 yılı değerlendirme ve görüş alışverişinin bulunmasının yanında 2019 yılı içinde çalışma programı, yatırım planı, birlik bütçesinin görüşülmesi, tüzük değişiklikleri ve diğer konularda ön görüşmelerde bulunuldu. Başkan Coşkun Hekimoğlu, toplantı sırasında söz alarak bölgenin ve Arhavi’nin temel sorunlarını dile getirdi ve çözüm yolları için birlik bünyesinde ortak hareket edilmesinin faydalı olacağı görüşünü savundu. Hekimoğlu, Arhavi’de yapılan çalışmalarla ilgili kısa açıklamalarda bulundu. Gelecekte Arhavi’de planlanan proje ve yatırımları dile getirdi.

Tüm belediye başkanlarının genel değerlendirmesi sonunda Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkanı ve aynı zamanda Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı olan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tarafından,  birlik üyesi belediye başkanlarına hizmetlerinden ötürü plaket takdim edildi. Arhavi belediyesini temsilen Başkan Coşkun Hekimoğlu plaketi aldı.

Son Düzenlenme Çarşamba, 28 Kasım 2018 13:41
Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr
Bu kategoriden diğerleri: “FİLEDE ENGEL YOK” »

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler