27.06.2019 Son güncelleme: 26.06.2019, 8:41

FAKÜLTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK GEZİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

ARHAVİ BELEDİYESİ’NİN KATKILARIYLA YAPILAN ETKİNLİKTE ÇİFTEKÖPRÜ VE MENÇUNA ŞELALESİ GEZİLDİ ARHAVİ BELEDİYESİ’NİN KATKILARIYLA YAPILAN ETKİNLİKTE ÇİFTEKÖPRÜ VE MENÇUNA ŞELALESİ GEZİLDİ
Okunma 430 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi Yerleşkesi Sanat Ve Tasarım Fakültesi öğrencilerine yönelik gezi programı düzenlendi. İlçemizin önemli tarihi ve turistlik bölgeleri olan Çifteköprü ve Mençuna Şelalesine yapılan gezi etkinliği Arhavi belediyesi ve belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun destekleriyle gerçekleştirildi.

 

İlk etapta ilçemizde eğitim ve öğretim gören Sanat Ve Tasarım Fakültesi öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen etkinlikte, ilçemizin özellikle tarihi ve doğal güzelliklerini içerisinde barındıran Kamilet vadisi içerisindeki tarihi ÇifteKöprüler ve Mençuna Şelalesi gezildi.

Öğrenciler yapılan bu etkinlikten dolayı duydukları memnuniyeti Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na ilettiler. İlçede eğitim hayatlarını sürdürecekleri dört yıl boyunca Arhavi’yi tanımak ve tanıtacak olmaktan dolayı mutlu olacaklarını, gidecekleri yerlerde ilçenin güzelliklerini anlatacaklarını dile getirdiler.

Mimarlık fakültesi bölüm başkanı Zehra Eminağaoğlu, öğrencilere yönelik hayata geçirilen bu etkinlikten dolayı Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na teşekkür etti.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Sanat Ve Tasarım Fakültesi öğrencilerine yönelik söz konusu bu etkinliğin ilerleyen haftalarda Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yönelik olarak, özellikle 1. Sınıf öğrencilerini kapsayan bir program daha yapılacağını ifade etti.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler