20.06.2019 Son güncelleme: 19.06.2019, 10:13

“NOKTA CAFE” İŞLETMESİNİN AÇILIŞI YAPILDI

 AÇILIŞ TÖRENİNE KAYMAKAM HASAN ONGU VE BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU DA KATILDI AÇILIŞ TÖRENİNE KAYMAKAM HASAN ONGU VE BAŞKAN COŞKUN HEKİMOĞLU DA KATILDI
Kategori Genel Haberler
Okunma 581 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Arhavi’de Gıda sektöründe yeni bir işletme daha hizmete girdi. “Nokta Cafe” adıyla hizmete giren yeni işletme için açılış töreni düzenlendi. Musazade Mahallesi, Ziraat Bankası yanında hizmete giren iş yerinin açılışını ilçe kaymakamı Hasan Ongu ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu birlikte yaptı. Açılış töreninde ilçe esnafı ve vatandaşlar yer aldı.

 

Gıda sektöründe yeni açılan işyerinin ilçe ekonomisinin canlanması adına önemli bir yatırım olduğunu dile getiren Başkan Hekimoğlu, işletme sahibini tebrik ederek Arhavi halkına ve işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Açılış seremonisinin ardından topluca iş yeri gezildi. Özel ikramların sunulduğu açılış, yapılan sıcak sohbetlerle devam etti.

İşletme sahibi, kendileri için önemli bir gün olan bu günde başta Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşekkürlerini ilettiler.

Arhavi Belediyesi

Arhavi Belediyesi resmi internet sitesi olan www.arhavi.bel.tr adresinden ilçemiz Arhavi ile ilgili son haberleri, Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen fen işleri, sosyal işler ve diğer çalışmaları takip edebilir, ilçemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web site: www.arhavi.bel.tr

Yorum Ekle

Yıldız (*) işareti ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
Lütfen yorumunuzun yazının konusu ile alakalı olmasına dikkat ediniz.
Kişisel saldırı, hakaret ve genel ahlak kurallarına aykırı yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorumların yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı belirlenen kurallar doğrultusunda site yöneticisine aittir.

Son Haberler

NURİ ÖZALTIN 75. YIL ORTAOKULU’NDA …

14 Haz 2019 Eğitim-Öğretim

HACILAR İLKOKULU GELENEKSEL ÇOCUK O…

13 Haz 2019 Eğitim-Öğretim